آخرین اخبار

سامسونگ از مانیتور مخصوص بازی خودش که CH711 نام دارند رونمایی کرد. مانیتوری خمیده که با فناوری Quantum Dot ساخته شده است. البته گفته شده که این مانیتور کاربران سیستم‌های مک و حتی طراحان را هم هدف قرار گفته چرا که این محصول شفافیت و روشنایی بسیار بالایی دارد و رنگ‌ها را طبیعی نشان می‌دهد. ماینتور جدید سامسونگ در اندازه‌های ۲۷ تا ۳۱٫۵ اینچ ساخته می‌شود و دقت تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. زاویه‌ی دید این محصول ۱۷۸ درجه اعلام شده و ۱۲۵ درصد رنگ‌های sRGB را هم پوشش می‌دهد.

خدمات و گارانتی

انواع گارانتی

  • گارانتی بین الملل:

معمولا کالاهای تولید شده در هر شرکتی با گارانتی و خدمات پس از فروش همان شرکت عرضه میشود و کلیه دفاتر خدمات بعد از فروش شرکت سازنده در سراسر دنیا سرویس خدمات گارانتی را به خریداران ارائه می نمایند.
متاسفانه به دلیل تحریم، هیچ یک از شرکتهای تولید کننده خارجی دفتر خدمات بعد از فروش رسمی جهت انجام خدمات گارانتی بین الملل در ایران ندارند و هیچ گونه خدمات گارانتی بین الملل در ایران ارائه نمی شود.

  • گارانتی ایران:

با توجه به عدم وجود دفتر خدمات پس از فروش شرکتهای تولید کننده خارجی در ایران، امکان استفاده از گارانتی بین الملل قطعات و دستگاهها در ایران امکانپذیر نمی باشد. ولی در صورت تمایل و نیاز به استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران ، خریداران می توانند در هنگام خرید کالا با در نظر گرفتن شرایط گارانتی متنوع شرکتها و با پرداخت مبلغ گارانتی به شرکتهای گارانتی کننده داخلی از خدمات گارانتی آنها برخوردار گردند.

 

نکاتی در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش:

  • در هنگام خرید کالا وضعیت گارانتی و شرکت گارانتی کننده مشخص میباشد و خریدار مختار در انتخاب نوع گارانتی میباشد.
  • گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای خریداری شده از آونگ رایانه به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و آونگ رایانه فقط عرضه کننده کالا میباشد. همچنین کالاهای بدون گارانتی و یا با گارانتی بین الملل شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران نمیباشند.
  • کلیه کالاهای خریداری شده از آونگ رایانه (با گارانتی بین الملل یا گارانتی شرکتهای داخلی) دارای 7 روز مهلت تست از تاریخ فاکتور می باشند و در صورت وجود اشکال فنی سخت افزاری، در صورت لزوم و به تشخیص کارشناسان این مرکز برای شما تعویض می شوند و پس از آن هر گونه خدمات بر عهده شرکت گارانتی کننده میباشد. با توجه به لزوم تحویل ظاهری کالا توسط خریدار، بدیهی است پس از تحویل هیچ گونه اشکال فیزیکی و ظاهری (از قبیل شکستگی، له شدگی و ... )  و اشکال نرم افزاری شامل مهلت تست نمیباشد.
  • خریدار موظف و متعهد میباشد سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت و یا ایراد فیزیکی و ظاهری (از قبیل شکستگی، له شدگی و ... ) از دریافت سفارش خودداری نماید. بدیهی است پس از دریافت سفارش هیچ گونه ایراد فیزیکی و ظاهری و یا مغایرت کالای دریافتی با فاکتور مورد قبول واقع نخواهد شد.

 طراحی و اجرا: شرکت تارال

1393 © کلیه حقوق وبسایت متعلق به فروشگاه آونگ رایانه می باشد.