آخرین اخبار

سامسونگ از مانیتور مخصوص بازی خودش که CH711 نام دارند رونمایی کرد. مانیتوری خمیده که با فناوری Quantum Dot ساخته شده است. البته گفته شده که این مانیتور کاربران سیستم‌های مک و حتی طراحان را هم هدف قرار گفته چرا که این محصول شفافیت و روشنایی بسیار بالایی دارد و رنگ‌ها را طبیعی نشان می‌دهد. ماینتور جدید سامسونگ در اندازه‌های ۲۷ تا ۳۱٫۵ اینچ ساخته می‌شود و دقت تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. زاویه‌ی دید این محصول ۱۷۸ درجه اعلام شده و ۱۲۵ درصد رنگ‌های sRGB را هم پوشش می‌دهد.

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه آونگ این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها درشهر اصفهان باشدهزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند

همچنین، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از بیست وپنج میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت تسویه شوند.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهراصفهان میباشد، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل درنظرگرفته شده لذا همکاران ما دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت ازطریق (پرداخت در محل و یا پرداخت باکارت) را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

شماره حساب وکارت عبارتند از:

شماره حساب : 0105228181004 بانک ملی

شماره کارت: 6037991826731691

شماره حساب: 79431134 بانک ملت

شماره کارت: 6104337914445455

کلیه حساب ها بنام احمد جوانی جونی میباشد.

لازم به ذکر است به زودی امکان پرداخت از طریق (درگاه پرداخت اینترنتی ) فراهم میگردد.

خرید کالا از سایت فروشگاه آونگ فقط از طریق ثبت سفارش در سایت امکان پذیر میباشد لذا آن دسته از عزیزانی که تمایل به مراجعه حضوری دارند ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت نمایند.وجهت تحویل کالا با واحد فروش فروشگاه هماهنگ فرمایند.

نحوه ارسال کالا

عزیزانی که در شهرهای دیگر ایران زمین مبادرت به سفارش کالا مینمایند ارسال کالا از طریق تیپاکس صورت میگیرد .برای بسته های کوچک وبسته های بزرگتر با وزن بالا ازطریق باربری ویا توسط ترمینال مسافربری ارسال میگردد وهزینه حمل به صورت پس کرایه انجام میگیرد .

 

 

 

 طراحی و اجرا: شرکت تارال

1393 © کلیه حقوق وبسایت متعلق به فروشگاه آونگ رایانه می باشد.