آخرین اخبار

سامسونگ از مانیتور مخصوص بازی خودش که CH711 نام دارند رونمایی کرد. مانیتوری خمیده که با فناوری Quantum Dot ساخته شده است. البته گفته شده که این مانیتور کاربران سیستم‌های مک و حتی طراحان را هم هدف قرار گفته چرا که این محصول شفافیت و روشنایی بسیار بالایی دارد و رنگ‌ها را طبیعی نشان می‌دهد. ماینتور جدید سامسونگ در اندازه‌های ۲۷ تا ۳۱٫۵ اینچ ساخته می‌شود و دقت تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. زاویه‌ی دید این محصول ۱۷۸ درجه اعلام شده و ۱۲۵ درصد رنگ‌های sRGB را هم پوشش می‌دهد.

درباره آونگ رایانه

 از آنجا که در گستره پیشرفت روز افزون صنعت الکترونیک و عصر ارتباطات وجود فروشگاه هایی که با اتکا به دانش روز و با بهره گیری از توان متخصصین بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند بسیار حائز اهمیت است در این میان ، فروشگاه آونگ رایانه اصفهان از زمان تاسیس در سال 1383 ، تلاش نموده به صورت فعال در بازار سخت افزار و IT حضور موثری داشته باشد . فروشگاهی که با داشتن تجربه ای طولانی همراه با دانش فنی مناسب و همکارانی متخصص و متعهد، با هدف سامان بخشیدن به امر تامین، تهیه و توزیع قطعات و تجهیزات سخت افزاری کامپیوتر همواره کوشیده است بستری مناسب جهت رشد، اتقاء فنی و تکنولوژی کاربران فراهم سازد.

در راستای نیل به اهداف بلند مدت فروشگاه در سال 1386 با عضویت در اتحادیه صنف رایانه استان اصفهان، فعالیت خود را توسعه داده و توانسته است جایگاه خوبی در بازار IT کسب نماید .

فروشگاه آونگ برمبنای 4 اصل:

  • صداقت در کار
  • وفاداری به مشتری
  • سرعت در ارائه خدمات
  • کیفیت مناسب محصولات

شکل گرفته و تاکنون با توکل به خداوند متعال و حمایت مشتریان محترم فعالیت خود را با تمام توان ادامه داده است .

زمینه فعالیت

  • فروش قطعات اصلی کامپیوتر
  • فروش نوت بوک
  • فروش تبلت

نمایندگی رسمی فروض محصولات مادیران – ( LG )

نمایندگی رسمی فروش محصولات سیاره سبز – (Green )

نمایندگی رسمی فروش محصولات داده پرداز رایانه متین – ( silicon power )

 

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

 طراحی و اجرا: شرکت تارال

1393 © کلیه حقوق وبسایت متعلق به فروشگاه آونگ رایانه می باشد.